Kobieta o blond włosach

Zadbaj o włosy po zimie razem z Studiem Fryzjerskim Unique…

Zimowa pogoda, zmiany temperatur i nagrzewanie się pomieszczeń negatywnie wpływają na kondycję włosów, sprawiając, że stają się one matowe, suche i łamliwe. Oto jak zadbać o włosy po zimie.

Postaraj się zwrócić uwagę na odżywianie. Włosy są bardzo zależne od prawidłowego odżywiania. Włącz do diety więcej białka, witamin C i E, cynku i żelaza, aby odżywić włosy od wewnątrz.

Regularne mycie włosów może pomóc usunąć nagromadzony brud i zapobiec gromadzeniu się sebum. Jednak zbyt częste mycie włosów może przesuszyć skórę głowy, co może negatywnie wpłynąć na stan włosów.

Po zimie warto zwrócić uwagę na głębokie nawilżenie włosów. Można to zrobić za pomocą odżywek, masek do włosów i olejków do włosów dostępnych w Naszym salonie. Posiadamy pełną gamę produktów Marki Kevin Murphy.

Mocne wiosenne promienie słońca mogą negatywnie wpływać na kondycję włosów, dlatego warto chronić je przed jego szkodliwym działaniem. Można to zrobić stosując specjalne kosmetyki z filtrami UV.

Po zimie warto odwiedzić Studio Fryzjerskie Unique, aby zadbać o swoją fryzurę. Odpowiednie strzyżenie nadaje włosom lepsze wygląd i wzmacnia strukturę włosa.   Dzięki temu Twoje włosy będą zdrowsze i bardziej błyszczące. Profesjonalne kosmetyki stosowane w Naszym salonie pozwolą na gruntowna poprawę stanu Twoich włosów.

Stylizując swoje włosy, zwłaszcza przy użyciu wysokiej temperatury, musisz pamiętać, że może je to uszkodzić. Dlatego warto stosować kosmetyki termoochronne, które minimalizują stylizację i minimalizują uszkodzenia.

Nie zapominaj o piciu wody!

Woda jest bardzo ważna dla zdrowia włosów. Picie odpowiedniej ilości wody (około 2 litrów dziennie) sprawi, że włosy będą odpowiednio nawilżone i będą wyglądać zdrowo.

Potrzebujesz profesjonalnej porady zapraszamy Cię do twojego fryzjera w Łodzi tj. Studia Fryzjerskiego Unique.