Farbowanie włosów Łódź Śródmieście

Interesuje Cię farbowanie włosów w okolicy Łodzi-Śródmieście? Jesteś we właściwym miejscu! W naszym profesjonalnym salonie fryzjerskim świadczymy pełen zakres usług obejmujących koloryzację oraz dekoloryzację włosów. 

Wśród nich znajdziesz:

  • ombre,
  • sombre,
  • farbowanie – jeden lub dwa kolory,
  • rozjaśnianie,
  • tonowanie.

Jeżeli nie masz pomysłu na koloryzację swoich włosów, nasza stylistka chętnie Ci doradzi. Oczywiście uwzględni nie tylko Twoje osobiste preferencje, ale także aktualną kondycję włosów, rodzaj kosmyków oraz preferowane cięcie.

Farbowanie włosów u doświadczonego stylisty fryzur – zdrowe i lśniące kosmyki!

Koloryzacja włosów u doświadczonego fryzjera to nie tylko pewność profesjonalnie przeprowadzonego zabiegu i fachowego doradztwa. Nasi styliści korzystają wyłącznie z najwyższej jakości kosmetyków i preparatów fryzjerskich, które poza głębokim, długo utrzymującym się kolorem, pielęgnują i chronią kosmyki. Wszystko to dzięki zaawansowanym technologicznie formułom oraz zastosowaniu najlepszych, bezpiecznych pigmentów. Zaufaliśmy m.in. marce Kevin Murphy oraz Loreal Proffesionel.

Doświadczony stylista fryzur potrafi dobrać i zastosować odpowiedni preparat do koloryzacji, jak i zaproponować dedykowaną pielęgnację – uwzględniającą m.in. potrzeby i rodzaj włosów. Dzięki temu Twoje włosy będą nie tylko w pięknym, wymarzonym kolorze, ale także w doskonałej kondycji. Jedwabiste, zdrowe i lśniące kosmyki to nasz cel!

Czy farbowanie włosów wymaga specjalnego przygotowania?

Wybierając się na profesjonalne farbowanie włosów do naszego salonu fryzjerskiego, nie musisz się specjalnie przygotowywać. Ważne jest, aby ostatnie mycie przed zabiegiem wykonać minimum 1-2 dni wcześniej, a także rozważyć wykonanie peelingu skóry głowy.

Oczywiście istotna jest także kondycja kosmyków. Planując rozjaśnianie, baleyage bądź też inny zabieg ingerujący w strukturę włosa, warto postawić na dogłębne nawilżenie i odżywienie.

Nasi doświadczeni styliści chętnie doradzą i podpowiedzą, jaki odcień będzie dla Ciebie najlepszy. Nadając włosom odpowiedni, dostosowany do rodzaju cery i kształtu twarzy kolor, możemy ukryć mankamenty, a zarazem uwydatnić nasze atuty. 

Zabieg koloryzacji włosów przeprowadzony w naszym salonie to nie tylko dodatkowy zastrzyk energii i pewności siebie, ale również przyjemna chwila relaksu, która dla większości z nas ma działanie terapeutyczne.

Chcesz zapisać się na farbowanie włosów? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub zarezerwuj dogodny termin poprzez portal booksy.