Baleyage Łódź Śródmieście 

W naszym salonie fryzjerskim zlokalizowanym w Łodzi-Śródmieście wykonujemy m.in. baleyage. Jest to jedna z najstarszych i ponadczasowych technik koloryzacji, która nigdy nie wychodzi z mody. W przeciwieństwie do pasemek baleyage jest subtelny, bardziej naturalny i przede wszystkim zapewnia delikatne, stopniowe przejście bez wyraźnych, nieestetycznych odcięć.

Nasi styliści korzystają wyłącznie z najwyższej jakości, profesjonalnych preparatów do baleyage, które zapewniają niesamowity efekt – jednocześnie nie niszcząc kosmyków i nie wpływając negatywnie na kondycję i strukturę włosów. Stosowane przez nas preparaty są w 100% bezpieczne dla zdrowia, skóry i włosów.

Kiedy warto zdecydować się na baleyage?

Jeżeli chcesz odmienić wygląd swoich włosów, ale nie jesteś gotowa bądź też nie chcesz całkowicie zmieniać swojego naturalnego koloru, baleyage będzie doskonałym rozwiązaniem. Dobrze wykonany baleyage rozświetli Twoje włosy, wydobędzie z Twojej twarzy blask oraz ukryje drobne mankamenty i niedoskonałości.

Baleyage można wykonać na różnego rodzaju włosach – od kręconych, poprzez falowane, aż po idealnie proste kosmyki. Będzie doskonale prezentował się zarówno na krótkich, wyrazistych fryzurach, jak i na długich włosach.

Baleyage – tylko z profesjonalistami!

Pomimo tego, że baleyage, w przeciwieństwie do farbowania włosów, nie obejmuje każdego, a wyłącznie wybrane pasma, musi być przeprowadzony zgodnie z pewnymi zasadami. Tylko wtedy efekt będzie zadowalający, a struktura włosa nie zostanie naruszona. Styliści wykonujący baleyage w naszym salonie dbają nie tylko o jego profesjonalny przebieg, ale również o dobranie odpowiedniej barwy pasemek. Dzięki temu są w stanie uzyskać płynne, miękkie przejście pomiędzy kolorami, a w efekcie nadać włosom nieszablonowy wygląd. 

Aby utrzymać włosy w dobrej kondycji oraz maksymalnie podtrzymać efekt uzyskany dzięki baleyage, należy zadbać również o domową pielęgnację. Tutaj również z pomocą przychodzą nasi styliści fryzur, którzy podpowiedzą, jakich preparatów używać oraz jak na co dzień dbać o włosy.

Jeżeli jesteś zakochana w swoim naturalnym kolorze włosów, ale chcesz odświeżyć swój wizerunek, baleyage jest właśnie dla Ciebie! W celu zapisania się na baleyage prosimy o kontakt telefoniczny lub rezerwację terminu na booksy.