Usługi fryzjerskie Łódź Śródmieście

W Salonie Unique, który zlokalizowany jest w Łodzi-Śródmieście, świadczymy usługi fryzjerskie dla kobiet oraz mężczyzn. W trosce o jakość oferowanych usług stworzyliśmy zgrany zespół stylistów fryzur damskich oraz męskich, którzy mają ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Zarówno Marcin, jak i Iwona to styliści, dla których fryzjerstwo jest nie tylko codzienną pracą wykonywaną w ramach obowiązków zawodowych, ale równocześnie pasją. Każdego dnia, z pełnym zaangażowaniem, realizują marzenia swoich Klientów – tworząc standardowe, jak i nietuzinkowe fryzury.

Dla nas liczy się zarówno zadowolenie Klientów z uzyskanego efektu, jak i jakość przeprowadzanych zabiegów i usług. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z dwiema markami – Kevin Murphy oraz Loreal Proffesionel, które uważane są za zdecydowanych faworytów wśród producentów profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich.

Zakres oferowanych usług fryzjerskich

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług fryzjerskich, jakie realizujemy w naszym Salonie w Łodzi-Śródmieście. Wśród nich znajdziesz:

  • strzyżenie męskie,
  • strzyżenie damskie,
  • koloryzację – w tym baleyage,
  • zabiegi regenerujące i odżywiające,
  • upięcia okolicznościowe,
  • profesjonalne zabiegi – m.in. keratynowe prostowanie włosów.

Zawsze w pierwszej kolejności przeprowadzamy szczegółowy wywiad z Klientem, dzięki czemu możemy uzyskać informacje dotyczące oczekiwanego efektu i wykonać usługę zgodnie z osobistymi preferencjami. 

Oczywiście wizyta w naszym salonie nie ogranicza się wyłącznie do przeprowadzenia zamówionego zabiegu/wykonania usługi. Nasi styliści fryzur chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą – instruując Klientów w kwestii prawidłowej pielęgnacji włosów.

Profesjonalne usługi fryzjerskie, które odmienią Twój wizerunek!

Kompleksowość to nie jedyna cecha, jaka wyróżnia naszą ofertę usług fryzjerskich. Skupiliśmy się także na profesjonalizmie i jakości dorównującej najwyższym standardom. Korzystanie z kosmetyków renomowanych marek, tj. Kevin Murphy i Loreal Proffesionel, specjalistyczny sprzęt i narzędzia fryzjerskie, bogate wyposażenie salonu pozwalają nam na wykonywanie najbardziej wymagających fryzur oraz korzystanie z innowacyjnych technik fryzjerskich.

Nasi styliści, Iwona i Marcin, to niekwestionowani profesjonaliści, którzy mimo wieloletniego doświadczenia i bogatej wiedzy nieustannie uczestniczą w szkoleniach oraz kursach – podążając za modą i nieustannie zmieniającymi się trendami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, a w razie pytań do bezpośredniego kontaktu. W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie udzielimy dodatkowych informacji. 

W celu rezerwacji dogodnego terminu realizacji usługi możesz się z nami skontaktować telefonicznie, osobiście lub skorzystać z możliwości umawiania wizyt online – za pośrednictwem portalu booksy.