Keratynowe prostowanie włosów Łódź Śródmieście

Twoim marzeniem są idealnie proste, lśniące i gładkie włosy? Już dzisiaj zapisz się na keratynowe prostowanie włosów wykonywane w naszym profesjonalnym salonie w Łodzi-Śródmieście. Oddając się pod opiekę naszych stylistów, mających wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego rodzaju zabiegów, zyskasz pewność, że Twoje włosy będą w najlepszych rękach, a efekt przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania.

Zabieg keratynowego prostowania włosów przeznaczony jest nie tylko dla kobiet, które nie mają czasu na codzienną stylizację i prostowanie włosów. Jest on doskonałym rozwiązaniem w przypadku włosów puszących się, trudnych do modelowania oraz przesuszonych od wiatru, słońca czy też wysokiej temperatury i agresywnych środków do stylizacji.

Zalety keratynowego prostowania włosów

Nadal zastanawiasz się czy warto zdecydować się na keratynowe prostowanie? Oto kilka najważniejszych zalet keratynowego prostowania włosów:

  • gładkie i proste włosy – nawet kręcone i puszące się włosy będą gładkie, sypkie i przede wszystkim idealnie proste;
  • łatwa, niewymagająca pielęgnacja – włosy po keratynowym prostowaniu wystarczy myć przy pomocy odpowiednich preparatów, a sama stylizacja ogranicza się z reguły do ich wysuszenia;
  • ochrona i pielęgnacja – włosy będą nie tylko lśniące i błyszczące, ale również odżywione od wewnątrz, co zwiększy ich ochronę przed agresywnym środowiskiem;
  • brak problemów z elektryzowaniem i puszeniem – działanie antystatyczne.

Jak wygląda zabieg keratynowego prostowania włosów?

Keratynowe prostowanie włosów to specjalistyczny zabieg, którym powinni zająć się wyłącznie profesjonaliści. Jego wykonanie należy poprzedzić dokładnym oczyszczeniem włosów oraz ich wysuszeniem. W ten sposób otworzymy łuski włosa, a tym samym umożliwimy lepsze wchłanianie składników zawartych w preparacie keratynowym. Po zaaplikowaniu preparatu na wszystkie pasma należy odczekać, a następnie podsuszyć i prostować specjalną prostownicą – pasmo po paśmie.

Warto pamiętać, że po przeprowadzonym zabiegu keratynowego prostowania włosów nie należy myć przez co najmniej 48 godzin. Przeciwskazane jest również farbowanie włosów przez około 14 dni po zabiegu.

Chcesz uzyskać dodatkowe informacje dotyczące keratynowego prostowania włosów? A może jesteś już zdecydowana? Skontaktuj się z nami lub zarezerwuj dogodny termin za pośrednictwem portalu booksy.